Alimentator pentru televizor Sony Bravia ACDP-100DO2 19.5V 5.2A 100W Mentor Premium
Alimentator pentru televizor Sony Bravia ACDP-100DO2 19.5V 5.2A 100W Mentor PremiumTensiune alimentare: 100-240VDimensiune mufa: 6.0 x 4.4 x 12.0 m...