Carcasa Chieftec MESH CT-01B-350GPB, Mini Tower, Sursa 350W (Negru)430,99 RONCarcasa Chieftec MESH CT-01B-350GPB, Mini Tower, Sursa 350W (Negru)chieftec, carcaseevomag.roSimilar cu Carcasa Chieftec MESH CT-01B-350GPB, Mini Tower, Sursa 350W (Negru)
Carcasa Cougar Archon 2 Mesh RGB, Mid Tower, tempered glass, sursa 600W (Negru)536,99 RONReducere. Carcasa Cougar Archon 2 Mesh RGB, Mid Tower, tempered glass, sursa 600W (Negru)cougar, carcaseevomag.roSimilar cu Carcasa Cougar Archon 2 Mesh RGB, Mid Tower, tempered glass, sursa 600W (Negru)
Carcasa Chieftec Compact Series IX-03B, MiniTower, Sursa 85W (Negru)364,99 RONCarcasa Chieftec Compact Series IX-03B, MiniTower, Sursa 85W (Negru)chieftec, carcaseevomag.roSimilar cu Carcasa Chieftec Compact Series IX-03B, MiniTower, Sursa 85W (Negru)
Carcasa Gamdias Talos E3 Mesh, Middle Tower, tempered glass (Negru)264,99 RONCarcasa Gamdias Talos E3 Mesh neagra, SPCC & ABS & Tempered glass, ATX Mid Tower Case, interior vopsit negru, 2x3.5” sau 1x2.5” si 1x3.5” (intern) ...gamdias, carcaseevomag.roSimilar cu Carcasa Gamdias Talos E3 Mesh, Middle Tower, tempered glass (Negru)
Carcasa Super Flower Zillion Direct D202, Middle Tower, Mesh, Negru416,99 RONCarcasa Super Flower Zillion Direct D202 neagra, interior vopsit negru, 4x 2.5inch (intern), 3x 3.5” (intern), fata – 3x 120mm / 3x 140mm / 2x 160m...super flower, carcaseevomag.roSimilar cu Carcasa Super Flower Zillion Direct D202, Middle Tower, Mesh, Negru