Gratar electric FRAM FEG-2100SSBK 2100W Negru/Argintiu
Gratar electric Vivax EG-4020HZ, 2200 W, Termostat detasabil, Tava curatare detasabila, Suprafata plita, Carcasa lemn de bambus (Negru/Bambus) imagine
Gratar electric Vivax EG-4020HZ, 2200 W, Termostat detasabil, Tava curatare detasabila, Suprafata plita, Carcasa lemn de bambus (Negru/Bambus)
Vivax gratar electric EG-4020HZ este un gratar mic, cu o putere mare de 2200 W si o suprafata non-stick de 43x23 cm, care este usor detasabil. Temp...
vivax, gratare si cuptoare electrice
evomag.ro
Gratar electric Russell Hobbs 22460-56, 2400 W, Utilizare in exterior sau interior, Stand detasabil, Suprafata mare, Temperatura ajustabila (Negru) imagine
Gratar electric Russell Hobbs 22460-56, 2400 W, Utilizare in exterior sau interior, Stand detasabil, Suprafata mare, Temperatura ajustabila (Negru)
russell hobbs, gratare si cuptoare electrice
evomag.ro
Gratar electric Zass Grill & Panini Rose Gold ZPG 20, 1500 W, Placi grill antiaderente, Deschidere la 90 grade, Control automat temperatura (Negru/Roz) imagine
Gratar electric Zass Grill & Panini Rose Gold ZPG 20, 1500 W, Placi grill antiaderente, Deschidere la 90 grade, Control automat temperatura (Negru/Roz)
Putere 1500W Graţie puterii de 1500W rumenirea/prăjirea se face într-un timp mai scurt. Plăci grill teflonate Datorită plăcilor grill şi a învelişu...
zass, gratare si cuptoare electrice
Similar cu Gratar electric FRAM FEG-2100SSBK 2100W Negru/Argintiu