Laptop Acer TravelMate P2 TMP216-51 (Procesor Intel® Core™ i3-1315U (10M Cache, up to 4.50 GHz, with IPU) 16inch WUXGA, 16GB DDR4, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, Gri)
Laptop ASUS Vivobook S16 S3607VA (Procesor Intel® Core™ i5-13420H (12M Cache, up to 4.60 GHz) 16inch WUXGA, 16GB, 1TB SSD, Intel UHD Graphics, Gri) imagine
Laptop ASUS Vivobook S16 S3607VA (Procesor Intel® Core™ i5-13420H (12M Cache, up to 4.60 GHz) 16inch WUXGA, 16GB, 1TB SSD, Intel UHD Graphics, Gri)
asus, laptopuri / notebook
evomag.ro
Laptop HP 17-cn3005nq (Procesor Intel® Core™ i5-1334U (12M Cache, up to 4.60 GHz, with IPU) 17.3inch FHD, 16GB, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, Negru) imagine
Laptop HP 17-cn3005nq (Procesor Intel® Core™ i5-1334U (12M Cache, up to 4.60 GHz, with IPU) 17.3inch FHD, 16GB, 512GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, Negru)
Reducere. Laptop HP 17-cn3005nq cu procesor Intel® Core™ i5-1334U pana la 4.6GHz, 17.3'', Full HD, IPS, 16GB DDR5 RAM, 512GB SSD, Intel® Iris® Xe, Free DOS, ...
hp, laptopuri / notebook
evomag.ro
Laptop Lenovo ThinkBook 16 G8 IAL (Procesor Intel® Core™ Ultra 7 255H (24M Cache, up to 5.10 GHz), 16inch WUXGA, 16GB DDR5, 512GB SSD, Intel Graphics, Gri) imagine
Laptop Lenovo ThinkBook 16 G8 IAL (Procesor Intel® Core™ Ultra 7 255H (24M Cache, up to 5.10 GHz), 16inch WUXGA, 16GB DDR5, 512GB SSD, Intel Graphics, Gri)
Reducere. Laptop Lenovo ThinkBook 16 G8 IAL (Procesor Intel® Core™ Ultra 7 255H (24M Cache, up to 5.10 GHz), 16inch WUXGA, 16GB DDR5, 512GB SSD, Intel Graphi...
lenovo, laptopuri / notebook
Laptop Lenovo ThinkBook 16 G9 IR (Procesor Intel® Core™ 5 210H (12M Cache, up to 4.80 GHz), 16inch WUXGA IPS, 16GB DDR5, 512GB SSD, Intel Graphics, Gri) imagine
Laptop Lenovo ThinkBook 16 G9 IR (Procesor Intel® Core™ 5 210H (12M Cache, up to 4.80 GHz), 16inch WUXGA IPS, 16GB DDR5, 512GB SSD, Intel Graphics, Gri)
Reducere. Laptop Lenovo ThinkBook 16 G9 IR (Procesor Intel® Core™ 5 210H (12M Cache, up to 4.80 GHz), 16inch WUXGA IPS, 16GB DDR5, 512GB SSD, Intel Graphics,...
lenovo, laptopuri / notebook
Laptop HP EliteBook 660 G11 (Procesor Intel® Core™ Ultra 7 155U (12M Cache, up to 4.80 GHz), 16inch WUXGA, 16GB DDR5, 512GB SSD, Intel Graphics, Argintiu) imagine
Laptop HP EliteBook 660 G11 (Procesor Intel® Core™ Ultra 7 155U (12M Cache, up to 4.80 GHz), 16inch WUXGA, 16GB DDR5, 512GB SSD, Intel Graphics, Argintiu)
hp, laptopuri / notebook
Laptop ASUS Vivobook S14 S3407VA (Procesor Intel® Core™ i7-13620H (24M Cache, up to 4.90 GHz) 14inch WUXGA, 16GB, 1TB SSD, Intel UHD Graphics, Gri) imagine
Laptop ASUS Vivobook S14 S3407VA (Procesor Intel® Core™ i7-13620H (24M Cache, up to 4.90 GHz) 14inch WUXGA, 16GB, 1TB SSD, Intel UHD Graphics, Gri)
asus, laptopuri / notebook
Laptop ASUS Vivobook 16 X1605VA (Procesor Intel Core i7-13620H (24M Cache, up to 4.90 GHz) 16inch WUXGA, 16GB, 1TB SSD, Intel UHD Graphics, Negru) imagine
Laptop ASUS Vivobook 16 X1605VA (Procesor Intel Core i7-13620H (24M Cache, up to 4.90 GHz) 16inch WUXGA, 16GB, 1TB SSD, Intel UHD Graphics, Negru)
Similar cu Laptop Acer TravelMate P2 TMP216-51 (Procesor Intel® Core™ i3-1315U (10M Cache, up to 4.50 GHz, with IPU) 16inch WUXGA, 16GB DDR4, 512GB SSD, Intel UHD Graphics, Gri)