Monitor LED ASUS TUF VG27UQ1A 27" 4K Ultra HD 160Hz 1ms Black2.014,75 RONMonitor Asus 27" VG27UQ1A Diagonal (inch): 27 Diagonal (cm): 69 Aspect ratio: 16: 10 Panel: IPS Resolution: 3840x2160 Refresh Rate: 160Hz Response ...asus, monitoare & accesorii, monitoareitarena.roSimilar cu Monitor LED ASUS TUF VG27UQ1A 27" 4K Ultra HD 160Hz 1ms Black
Monitor LED Gigabyte GS27U 27" 4K Ultra HD 160Hz 1ms Black1.438,91 RONgigabyte, monitoare & accesorii, monitoareitarena.roSimilar cu Monitor LED Gigabyte GS27U 27" 4K Ultra HD 160Hz 1ms Black
Monitor LED Gigabyte M27UP 27" 4K Ultra HD 160Hz 1ms Black1.697,99 RONgigabyte, monitoare & accesorii, monitoareitarena.roSimilar cu Monitor LED Gigabyte M27UP 27" 4K Ultra HD 160Hz 1ms Black
Monitor LED Gigabyte M27UP ICE 27" 4K Ultra HD 160Hz 1ms White1.758,65 RONgigabyte, monitoare & accesorii, monitoareitarena.roSimilar cu Monitor LED Gigabyte M27UP ICE 27" 4K Ultra HD 160Hz 1ms White
Monitor Gaming Fast IPS LED ASUS TUF Gaming 27inch VG27UQ1A, UHD (3840 x 2160), HDMI, DisplayPort, Boxe, 160 Hz, 1 ms (Negru)1.799,99 RONReducere. Monitor Gaming Fast IPS LED ASUS TUF Gaming 27inch VG27UQ1A, UHD (3840 x 2160), HDMI, DisplayPort, Boxe, 160 Hz, 1 ms (Negru)asus, monitoare ledevomag.roSimilar cu Monitor Gaming Fast IPS LED ASUS TUF Gaming 27inch VG27UQ1A, UHD (3840 x 2160), HDMI, DisplayPort, Boxe, 160 Hz, 1 ms (Negru)