Monitor LED LG UltraWide 49U950A-W 49" Curbat DQHD 144Hz 5ms White7.468,73 RONMonitor LG 49" 49U950A-W.AEUlg, monitoare & accesorii, monitoareitarena.roSimilar cu Monitor LED LG UltraWide 49U950A-W 49" Curbat DQHD 144Hz 5ms White
Monitor IPS LED LG 49inch 49U950A-W, DQHD (5120 x 1440), HDMI, DisplayPort, Ecran curbat, Boxe, 144 Hz, 5 ms (Alb)6.435,99 RONMonitor IPS LED LG 49inch 49U950A-W, DQHD (5120 x 1440), HDMI, DisplayPort, Ecran curbat, Boxe, 144 Hz, 5 ms (Alb)lg, monitoare ledevomag.roSimilar cu Monitor IPS LED LG 49inch 49U950A-W, DQHD (5120 x 1440), HDMI, DisplayPort, Ecran curbat, Boxe, 144 Hz, 5 ms (Alb)