Monitor LED Philips 24B2G5301/00 23.8" Full HD 100Hz 4ms Black1.383,16 RONMONITOR 24" PHILIPS 24B2G5301/00philips, monitoare & accesorii, monitoareitarena.roSimilar cu Monitor LED Philips 24B2G5301/00 23.8" Full HD 100Hz 4ms Black