Monitor LED Tesla 27MC645BF 27" Full HD 100Hz 6ms Black
Monitor IPS LED Tesla 27inch 27MC645BF, Full HD (1920 x 1080), VGA, HDMi, DisplayPort, Boxe (Negru)
evomag.ro
Monitor LED Lenovo S27-4e 27" Full HD 6ms Raven Black
ThinkVision S27-4e 27 inch Monitor