Adaptor PoE Ubiquiti POE-24-12W36,07 RONUbiquiti PoE-24 Passive PoE Adapter EU 24V 0.5A grounding/ESD protection 12Wubiquiti, accesorii networking, accesorii reteaitarena.roSimilar cu Adaptor PoE Ubiquiti POE-24-12W
Adaptor PoE, Ubiquiti, POE-24-7W-G-WH 24V, 0.3A, 7W Gigabit (Alb)43,99 RONPutere si securitate Sursa de alimentare, datorita careia veti furniza energie dispozitivelor alimentate pasiv. Adaptorul Ubiquiti asigura o tensiu...ubiquiti, diverse reteaevomag.roSimilar cu Adaptor PoE, Ubiquiti, POE-24-7W-G-WH 24V, 0.3A, 7W Gigabit (Alb)
Adaptor Gigabit U-PoE+ PoE+ Ubiquiti, 30W, 48 Vdc, 0.65 A105,74 RONAdaptorul Ubiquiti U-PoE+ PoE+ (30W) este o solutie eficienta pentru alimentarea dispozitivelor de retea prin intermediul cablurilor Ethernet. Cu o...ubiquiti, adaptor - injector poespy-shop.roSimilar cu Adaptor Gigabit U-PoE+ PoE+ Ubiquiti, 30W, 48 Vdc, 0.65 A