Aparat de tuns multifunctional 15 in 1 Philips Multigroom Series 7000 MG7950/15, acumulator, autonomie 120 min (Negru)
philips, aparate de tuns barba
evomag.ro
philips, aparate de ras electrice
evomag.ro
Aparat de curatat (mop) multifunctional cu abur ZASS ZSMC 20, 1500 W, Debit 25g/min, Indicator LED, Rezervor 400 ml, Autonomie 10 minute (Negru) imagine
Aparat de curatat (mop) multifunctional cu abur ZASS ZSMC 20, 1500 W, Debit 25g/min, Indicator LED, Rezervor 400 ml, Autonomie 10 minute (Negru)
Mop cu abur si aparat portabil de curatat cu abur (2 in 1). Putere mare de 1500W. Debit de abur: 25±5g/min. Timp de incalzire: aproximativ 35s. Cap...
zass, aparate de curatat cu abur
Espressor automat Philips EP5547/90, 1500 W, 1.8 l, Carafa lapte 0.26 l, 15 bar, Capacitate boabe 275 g, 12 setari macinare, 5 setari aroma (Negru/Crom) imagine
Espressor automat Philips EP5547/90, 1500 W, 1.8 l, Carafa lapte 0.26 l, 15 bar, Capacitate boabe 275 g, 12 setari macinare, 5 setari aroma (Negru/Crom)
Espressor automat Philips EP5547/90, 1500 W, 1.8 l, Carafa lapte 0.26 l, 15 bar, Capacitate boabe 275 g, 12 setari macinare, 5 setari aroma (Negru/...
philips, aparate si espressoare de cafea automate si manuale
Similar cu Aparat de tuns multifunctional 15 in 1 Philips Multigroom Series 7000 MG7950/15, acumulator, autonomie 120 min (Negru)