Incarcator Asus 0A001-00082200 150W mufa 6.0x3.7mm395,99 RONContinut pachet: Incarcator Laptop + Cablu Incarcator Stare produs: NOU, sigilat Producator: Asus Tensiune alimentare: 220 V Tensiune iesire: 20, 0...mmd, incarcator laptopevomag.roSimilar cu Incarcator Asus 0A001-00082200 150W mufa 6.0x3.7mm