Incarcator laptop Asus 20V 9A 180W Model ADP-180TB H225,99 RONIncarcator laptop Asus 20V 9A 180W Model ADP-180TB H Putere: 180WTensiune alimentare: 100-240VTensiune iesire: 20VCapacitate: 9ADimensiune mufa: 6....mmd, incarcator laptopevomag.roSimilar cu Incarcator laptop Asus 20V 9A 180W Model ADP-180TB H