Incarcator pentru Asus A17-150P1A 150W mufa 4.5x3.0mm210,99 RONBrand compatibil: Asus Culoare: Negru Putere: 150W Tensiune alimentare: 220V Tensiune iesire: 19.5V Capacitate: 7.7A Dimensiune mufa: 4.5 x 3.0 x 1...mmd, incarcator laptopevomag.roSimilar cu Incarcator pentru Asus A17-150P1A 150W mufa 4.5x3.0mm
Incarcator laptop Asus 19.5V 7.7A 150W A17-150P1A204,99 RONReducere. Incarcator laptop Asus 19.5V 7.7A 150W A17-150P1A Putere: 150W;Tensiune alimentare: 100-240V;Tensiune iesire: 19.5V;Capacitate: 7.7A;Dimensiune muf...mmd, incarcator laptopevomag.roSimilar cu Incarcator laptop Asus 19.5V 7.7A 150W A17-150P1A
Incarcator pentru Asus TUF A17 FA706I 150W217,99 RONContinut pachet: Incarcator Laptop + Cablu Incarcator Stare produs: NOU, sigilat Brand compatibil: Asus Tensiune alimentare: 220 V Tensiune iesire:...mmd, incarcator laptopevomag.roSimilar cu Incarcator pentru Asus TUF A17 FA706I 150W