Memorii G.SKILL Aegis DDR4, 2x8GB, 2400 MHz, CL 17945,99 RONReducere. Memorii G.SKILL Aegis DDR4, 2x8GB, 2400 MHz, CL 17g.skill, memoriievomag.roSimilar cu Memorii G.SKILL Aegis DDR4, 2x8GB, 2400 MHz, CL 17
Memorie G.SKILL AEGIS DDR3, 1x8GB, 1600 MHz, CL 11253,99 RONMemorie G.SKILL AEGIS DDR3, 1x8GB, 1600 MHz, CL 11g.skill, memoriievomag.roSimilar cu Memorie G.SKILL AEGIS DDR3, 1x8GB, 1600 MHz, CL 11
Memorie G.Skill Trident Z RGB (For AMD), 4x8GB, DDR4, 3200MHz, CL 162.199,99 RONReducere. Memorie G.Skill Trident Z RGB (For AMD), 4x8GB, DDR4, 3200MHz, CL 16g.skill, memoriievomag.roSimilar cu Memorie G.Skill Trident Z RGB (For AMD), 4x8GB, DDR4, 3200MHz, CL 16
Memorii Corsair Vengeance LPX Black DDR4, 4x8GB, 3200 MHz, CL 162.059,99 RONMemoriile Vengeance LPX sunt proiectate pentru overclocking de inalta performanta. Radiatorul este fabricat din aluminiu pur, pentru o disipare a c...corsair, memoriievomag.roSimilar cu Memorii Corsair Vengeance LPX Black DDR4, 4x8GB, 3200 MHz, CL 16
Memorie G.Skill Ripjaws Red, 2x4GB, 1600MHz, CL 9319,99 RONMemorie G.Skill Ripjaws Red, 2x4GB, 1600MHz, CL 9g.skill, memoriievomag.roSimilar cu Memorie G.Skill Ripjaws Red, 2x4GB, 1600MHz, CL 9