Monitor LED ASUS TUF VG27VQ3B 27" Full HD 180Hz 1ms Black803,26 RONMONITOR ASUS 27'' VG27VQ3Basus, monitoare & accesorii, monitoareitarena.roSimilar cu Monitor LED ASUS TUF VG27VQ3B 27" Full HD 180Hz 1ms Black
Monitor LED Gigabyte GS27FA 27" Full HD 180Hz 1ms Black606,49 RONMonitor Gaming Gigabyte GS27FA Panel Size: 27 inch Panel Backlight/ Type: EDGE Display Surface: Non-glare type Color Saturation: 105% sRGB True Res...gigabyte, monitoare & accesorii, monitoareitarena.roSimilar cu Monitor LED Gigabyte GS27FA 27" Full HD 180Hz 1ms Black