Monitor LED LG UltraFine 32UN650K-W 31.5" 4K Ultra HD 60Hz 5ms White1.462,60 RONMonitor LG 32" 32UN650K-W.AEUlg, monitoare & accesorii, monitoareitarena.roSimilar cu Monitor LED LG UltraFine 32UN650K-W 31.5" 4K Ultra HD 60Hz 5ms White