Ubiquiti Networks U-POE-AF adaptoare PoE 48 V U-POE-af37,22 RONUbiquiti (U-POE-af) Ubiquiti Networks U-POE-AF adaptoare PoE 48 Vubiquitisenetic.roSimilar cu Ubiquiti Networks U-POE-AF adaptoare PoE 48 V U-POE-af
Ubiquiti Networks POE-48-24W adaptoare PoE 48 V POE-48-24W57,60 RONUbiquiti (POE-48-24W) Ubiquiti Networks POE-48-24W adaptoare PoE 48 Vubiquitisenetic.roSimilar cu Ubiquiti Networks POE-48-24W adaptoare PoE 48 V POE-48-24W
Ubiquiti Networks POE-15-12W adaptoare PoE 15 V POE-15-12W28,18 RONUbiquiti (POE-15-12W) Ubiquiti Networks POE-15-12W adaptoare PoE 15 Vubiquitisenetic.roSimilar cu Ubiquiti Networks POE-15-12W adaptoare PoE 15 V POE-15-12W
Ubiquiti Networks POE-24-12W adaptoare PoE 24 V POE-24-12W31,76 RONUbiquiti (POE-24-12W) Ubiquiti Networks POE-24-12W adaptoare PoE 24 Vubiquitisenetic.roSimilar cu Ubiquiti Networks POE-24-12W adaptoare PoE 24 V POE-24-12W
Injector PoE Ubiquiti U-POE++, 2 porturi, 60W, 48V, 1.25A151,85 RONInjectorul PoE este esential pentru alimentarea dispozitivelor UniFi PoE++ intr-un mod eficient si sigur, fiind ideal pentru aplicatii de retea mes...ubiquiti, adaptor - injector poespy-shop.roSimilar cu Injector PoE Ubiquiti U-POE++, 2 porturi, 60W, 48V, 1.25A