Ventilator turn HEINNER HTF-LDC30WH, 30 W, 12 viteze, 3 moduri ventilare, Telecomanda, H 110 cm (Alb)
Ventilator turn digital HEINNER HTF-M35WH, 35W, control tactil, indicatori led, telecomanda, functie memorare, functie oscilatie 60°, timer 7h, 3 trepte de viteza, inaltime 76 cm (Alb)
evomag.ro
Ventilator cu picior Esperanza EHF007WW, 45 W, 3 viteze, Diametru 40 cm, Telecomanda, H 130 cm (Alb)
evomag.ro
HEINNER HTF-LDC30WH - Fan de coloană
robotworld.ro
Ventilator cu picior Zass ZFTRA 1608, 55 W, 3 viteze, diametru 41 cm, functie de oscilatie 90 grade, lame transparente cu 5 aripi, 3 moduri de ventilare, temporizator digital, control soft touch cu ecran LED, telecomanda (Alb)
Ventilator cu picior Platinet PSF1616B, 40 W, 3 viteze, H 120 cm (Negru)
Ventilator cu picior Platinet PSF1616G, 40 W, 3 viteze, H 120 cm (Gri)
Ventilator turn cu telecomanda, panou tactil, 45W, 3 trepte viteza, cronometru 12h, oscilatie la 70 grade, alb
Ventilator turn cu telecomanda, panou tactil, 45W, 3 trepte viteza, cronometru 12h, oscilatie la 70 grade, alb Ventilatorul turn cu telecomanda est...
cartuseria.ro
Ventilator cu picior Daewoo DI-9411, 45 W, 3 viteze, 40 cm (Alb)
Ventilator de birou Noveen F455, diametru 40 cm, 55 W, 3 trepte de viteza, reglare pe inaltime, telecomanda (Negru)