Incarcator laptop Asus 19.5V 9.23A 180W Model A17-180P1A217,99 RONIncarcator laptop Asus 19.5V 9.23A 180W A17-180P1A Putere: 180WTensiune alimentare: 100-240VTensiune iesire: 19.5VCapacitate: 9.23ADimensiune mufa:...mmd, incarcator laptopevomag.roSimilar cu Incarcator laptop Asus 19.5V 9.23A 180W Model A17-180P1A