Monitor QD-OLED ASUS ROG Strix XG27UCDMG 26.5" 4K Ultra HD 240Hz 0.03ms5.301,97 RONMonitor Asus 27" XG27UCDMG Diagonal (inch): 27 Diagonal (cm): 69 Aspect ratio: 16: 9 Panel: QD-LED Resolution: 3840x2160 Refresh Rate: 240Hz Respon...asus, monitoare & accesorii, monitoareitarena.roSimilar cu Monitor QD-OLED ASUS ROG Strix XG27UCDMG 26.5" 4K Ultra HD 240Hz 0.03ms