Sursa de alimentare pe sina DIN MeanWell NDR-120-48, 48 V, 120 W, 2.5 A138,00 RONNDR-120-48 este o sursa de alimentare cu o singura iesire de la MeanWell, potrivita pentru aplicatii in sisteme de control industrial, echipamente ...meanwell, surse de alimentarespy-shop.roSimilar cu Sursa de alimentare pe sina DIN MeanWell NDR-120-48, 48 V, 120 W, 2.5 A