Monitor LED ASUS TUF VG27AQL5A 27" QHD 210Hz 0.3ms1.305,82 RONASUS TUF Gaming Series 5 VG27AQL5A 27inch Fast IPS QHD 210Hz 350cd/m2 0.3ms 2xHDMI DP USBasus, monitoare & accesorii, monitoareitarena.roSimilar cu Monitor LED ASUS TUF VG27AQL5A 27" QHD 210Hz 0.3ms
Monitor LED Gigabyte G27Q2 27" QHD 210Hz 0.5ms Black811,79 RONgigabyte, monitoare & accesorii, monitoareitarena.roSimilar cu Monitor LED Gigabyte G27Q2 27" QHD 210Hz 0.5ms Black
Monitor LED ASUS VA27AQ 27" QHD 75Hz 1ms Black667,51 RONasus, monitoare & accesorii, monitoareitarena.roSimilar cu Monitor LED ASUS VA27AQ 27" QHD 75Hz 1ms Black